KONST / Litografier / Färglitografi 12308020
nr 1230 8020
Färglitografi
Lennart Ek, Stockholm, signerad. Bladets mått: 43x30
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 januari 2019
kl 20:18:27
5/1 17:12:24
100 kr
15/1 19:31:56
21 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm